Aktualności

Published on 23 lutego, 2017 | by admin

Niebiescy ukarani za mecz z Legią

Komisja Ligi Ekstraklasy SA nałożyła na Ruch Chorzów karę zakazu udziału zorganizowanych grup kibiców gości w dwóch meczach Lotto Ekstraklasy. Decyzja ma związek z zachowaniem fanów Niebieskich podczas wyjazdowego spotkania z Legią Warszawa. Sympatycy 14-krotnych mistrzów Polski w drugiej połowie zaprezentowali oprawę, której towarzyszyła pirotechnika. Boisko zostało zadymione i sędzia był zmuszony przerwać na chwilę mecz.

Kara oznacza, że kibice Ruchu nie będą mogli pojechać w zorganizowanych grupach na mecze z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (4.03, godz. 18:00) oraz Zagłębiem Lubin (18.03, godz. 18:00).

W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce podczas ostatniego meczu Niebieskich w Niecieczy, Grupy Kibicowskie Ruchu Chorzów ogłaszają mobilizację na spotkanie Wisły Kraków, która 4 marca o godz. 20:30 zagra w Gliwicach z Piastem.

Źródło: Niebiescy.pl