Bez kategorii

Published on 10 lipca, 2020 | by admin

Najlepsze Automaty z Jokerem

Vulkan Vegas to jedno z cenionych i popularnych kasyn internetowych, które posiada w swej ofercie ponad 2 tysiące gier hazardowych. Większość z nich to oczywiście automaty do gier. Tak się akurat składa, że w katalogu gier znajduje się Fire Joker Slot, jak i wiele innych gier z Jokerem w tytule. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie są najlepsze automaty z Jokerem w tym kasynie.

Fire Joker

Zaczynamy od wspomnianej wcześniej gry, czyli Fire Joker Mobile. Jest to automat do gry stworzony przez firmę Play’n Go. Pod względem budowy czy mechaniki nawiązuje on do klasycznych gier hazardowych. Posiada on bowiem tradycyjny układ 3 na 3 oraz 5 linii wypłat. W przeciwieństwie jednak do gier typu hot spot ma on ładną grafikę oraz oprawę dźwiękową. W standardowej rozgrywce można wygrać do x80 stawki, jednak dzięki opcji wheel of multipliers system gry może dla nas wylosować nawet x800!

Joker Pro

Joker Pro to slot online stworzony przez firmę Net Entertainment. Jest to wideo automat o dosyć prostej grafice. Składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli, jak i umieszczono w nim 10 linii wypłat. W grze dostępne są klasyczne symbole jak diamenty, 777, BAR, dzwonki czy koniczyna. Symbol Jokera na bębnie 2, 3 lub 4 od razu aktywuje opcję Joker Re-Spins. Podczas niej bębny 1 i 5 zamieniają się w wild, a na pozostałych pojawiają się Hot Spot. Można tu wygrać nawet x1000 wartości zakładu.

The Dark Joker Rizes

The Dark Joker Rizes to gra, która swym tytułem nawiązuje do popularnego filmu o Batmanie. Tutaj jednak głównym bohaterem jest Joker. Ten wideo automat marki Yggdrasil składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 10 linii wypłat. Gra ma bardziej stylistykę nawiązująca od horroru, Halloween, a przy tym wiele symboli to owoce, przez co wpisuje się także w kategorię owocówek. Podczas rozgrywki może zostać aktywowany tryb Jokerizer. Dzięki niemu na graczy czekają wyższe wygrane, jak i darmowe spiny. W grze można także za monety kupować respiny.

Joker Gems

Joker Gems to wideo slot od firmy ELK Studios. Posiada dosyć nietypową budowę, gdyż producent postawił tu na siatkę 5 na 5 z systemem linii Cluster Pays. Nie mamy tu do czynienia z typowymi liniami, lecz układami symboli, które łącznie mogą mieć nawet 16 pozycji. W grze dostępnych jest 12 poziomów zakładu oraz również premiowany tryb, gdzie aktywowane są respiny. W tej grze można wygrać maksymalnie x700 wartości zakładu, czym może być nawet 70 tysięcy monet. Dostępne są tu także jackpoty z najwyższą wygraną aż 120 tysięcy dolarów!

Joker 3600

Joker 3600 to propozycja ze strony firmy Kalamba Games. Mamy tutaj do czynienia z grą w neonowym stylu. Wiele elementów może się kojarzyć choćby z filmem Tron. Na ekranie komputera czy urządzenia mobilnego gra ta prezentuje się niczym na dawnym automacie, gdyż
jest nieco pochylona do tyłu. Posiada przy tym bardzo oryginalny układ. Składa się bowiem z 6 bębnów, gdzie bębny 1 i 6 mają 5 rzędów, 2 i 5 mają 4 rzędy zaś bębny 3 i 4 tylko po 3.
Gra zapewnia obstawienie od 0,60 do aż 600 euro. Wysokość stawki ma wpływ nie tylko na wygrane, lecz i jackpota. W grze obecne są 3 wbudowane jackpoty: silver, gold, platinum. Najwyższy z nich to wygrana nawet 600 tysięcy euro! Joker 3600 ma także ciekawą funkcję bonusową. Za wybraną kwotę bowiem można kupić sobie 8, 12, 15 lub 20 free spinów z wybranym mnożnikiem. To zdecydowanie coś unikalnego na rynku.

Double Joker

Double Joker to kolejna ciekawa gra od Kalamba Games. Jest to z pozoru prosta gra, w której mamy do czynienia z układem 3 na 3 oraz 10 liniami wypłat. Na bębnach spotkamy wiele klasycznych symboli jak joker, dzwonki, 777, diamenty czy symbole owocowe. Na bębnach również może się pojawić Joker Wild, który nie tylko zastępuje inne znaki, lecz i przynosi wyższy mnożnik za wygrane. Maksymalnie można osiągnąć nawet x27! Bez mnożnika pojedyncza wygrana może wynieść do 1000 euro. Na graczy czekają tu również respiny. W grze gracz może wybrać także jedną z 4 głównych misji do wykonania: brąz, srebro, złoto, platyna, gdzie najlepsza gwarantuje nawet x1000 wygranej!

Chronos Joker

Ostatnią grą w naszym zestawieniu jest Chronos Joker od firmy Play’n Go. Jest to tytuł, w którym następuje połączenie tematyki klasycznego Jokera z czasem. Na bębnach bowiem można znaleźć takie symbole jak Joker, elektroniczny zegarek, klasyczny zegarek, klepsydra oraz zegar słoneczny. Uzupełniane są one przez symbole owocowe.
Gra posiada bardzo ładną oprawę audiowizualną. Układ gry to 3 na 3 z 5 liniami wypłat. Bardzo ciekawa jest mechanika rozgrywki, gdzie wylosowany może zostać mnożnik od x2 do x10. Istnieje jednak także i super mnożnik, gdzie najwyższa wartość wynosi aż x20. Symbole na bębnach mogą również pojawić się w jednym ciągu, kiedy to cały bęben będzie identyczny. Uruchamiana może być wtedy także opcja respin. W standardowej grze wylosowanie 3 jokerów to wygrana 1600 euro.
Inne ciekawe gry z Jokerem to między innymi Jokerizer, Joker Strike, Joker’s Wild, Joker Supreme: Xmas Edition, Joker Jackpot.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv