Aktualności

Published on 3 grudnia, 2015 | by admin

0

Miedziany Mikołaj.

Kibice Zagłębia ruszają z kolejną edycją Miedzianego Mikołaja. Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin Zagłębie Fanatyków rozpoczyna oficjalnie zbiórkę słodyczy dla dzieci z domów dziecka i placówek specjalnych na terenie Dolnego Śląska. Kolejny rok z rzędu dzięki fanom piłki nożnej setki dzieci otrzyma słodkie podarunki.

W ubiegłym roku do paczek ze słodyczami trafiły także gadżety klubowe. Słodycze otrzymały dzieci z domów dziecka, placówek specjalnych i domów samotnej matki. W tym roku nie będzie inaczej. Kibice zachęcają do udziału zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Wystarczy w odpowiednie miejsca dostarczyć słodycze. Paczki będą przygotowywane przez fanów Zagłębia oraz wolontariuszy, którzy zgłoszą się do pomocy. Następnie tradycyjnie już jak od lat lubinianie zawiozą podarunki do wielu punktów, gdzie na ich wizytę czekają już dzieci.

Jak co roku zamierzamy odwiedzić z paczkami domy dziecka, ośrodki szkolno-wychowawcze oraz szkoły specjalne z naszego powiatu, ale również z miejscowości oddalonych od Lubina.

Wszystkie słodycze, które otrzymamy, zostaną spakowane i dostarczone do dzieci.

Na chwilę obecną w naszą akcję włączyły się już:

– Zagłębie Lubin S.A.

– Starostwo Powiatowe

– Manufaktura Fitnessu

– niektóre związki zawodowe oddziałów KGHM,

oraz sklepy:
– Zagłębie Lubin w Cuprum Arena
– Fabryka Buntu
– Wiara Naszą Siłą.

I właśnie w tych trzech sklepach oraz Manufakturze Fitnessu stoją pojemniki, do których prosimy o wrzucanie słodyczy dla dzieci.

Podobnie jak w poprzednich latach prosimy o wsparcie lokalnych firm i instytucji oraz pojedynczych osób w zakupie słodyczy oraz do ewentualnego postawienia pojemników, w których Państwa klienci mogliby zostawiać słodycze.

Prosimy również o przynoszenie słodyczy podczas najbliższego barbórkowego meczu (4 grudnia godz. 18:00) z Termaliką.
Kartony będą znajdować się przy wejściach na stadion oraz przy naszych i klubowych pamiątkach.

W związku z tym, że dziś jest ostatnia szansa na nabycie w przedsprzedaży biletu na piątkowy mecz Zagłębia Lubin w symbolicznej cenie 1zł, prosimy wszystkich kibiców, aby każdy przyniósł ze sobą choć jedną czekoladę lub batonika i zostawił w naszych pojemnikach. Liczymy, że dzięki Państwa pomocy odwiedzimy w tym roku jak największą liczbę potrzebujących dzieci, a nasze paczki spowodują wiele radości na ich twarzach.

“Zagłębie Fanatyków”

Tags: , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + szesnaście =

Back to Top ↑

frivfrivfriv