Bez kategorii

Published on 27 lipca, 2020 | by admin

Mega zakłady z piłką w tle

Czy na zakładach bukmacherskich można wygrać? Czy da się zarobić na typowaniu ukochanej drużyny? A może lepiej obstawiać wyniki piłkarskie bez sentymentu? Sprawdziliśmy, jakie kupony piłkarskie postawione u legalnych polskich bukmacherów dały największe wygrane.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP, 13% dorosłych Polaków przynajmniej raz w życiu postawiło zakład u legalnego bukmachera. – Uczestnictwo w zakładach wzajemnych w Polsce kojarzone jest przede wszystkim z piłką nożną. Na tę dyscyplinę sportu wskazało aż 61% Polaków. Według kolejnych 33% obstawianie wyników dotyczy wyścigów konnych – informuje portal Interia.pl.

Skoro najpopularniejszym sportem do typowania u legalnych bukmacherów jest piłka nożna nie może dziwić fakt, że to właśnie na kuponach piłkarskich zanotowano najwyższe wygrane. O jakich trzeba wspomnieć w szczególności?

Imponujące wygrane w piłkarskich zakładach wzajemnych

Absolutnym numerem 1 pod względem wysokości jest wygrana blisko 4 mln zł, która padła w firmie Fortuna. Co ciekawe, gracz nie postawił jednego kuponu, ale dziewięć, na które wydał dokładnie 1050 zł. Były to m.in. cztery kupony z wygraną ponad 580 tys. zł oraz dwa kupony, z których zyskano ponad 320 tys. zł. Na wszystkich znajdowały się mecze Ligi Narodów.

Kolejna olbrzymia wygrana również padła w Fortunie. Pewien gracz w ciągu dwóch dni postawił pięć zakładów, dzięki którym wzbogacił się o ponad 2,4 mln zł. Co ciekawe, były to kupony akumulowane składające się z wielu zdarzeń, przy czym kurs każdego z nich oscylował wokół 1,40. Były to m.in. mecze ligi włoskiej, portugalskiej oraz tureckiej.

Ponad 1,24 mln zł wygrał w firmie STS gracz, który 27 lutego 2019 r. puścił za jedyne 76 zł aż 14 kuponów akumulowanych. Stawka żadnego z kuponów nie przekroczyła 10 zł, a na wszystkich znalazły się wyłącznie mecze piłki nożnej. Najwięcej, bo aż 250 tys. zł, mężczyzna wygrał dzięki kuponowi za zaledwie 3 zł, na którym znalazło się aż 25 spotkań piłkarskich, zarówno w ramach lig krajowych, jak i Ligi Mistrzów.

Tak prezentuje się podium najwyższych wygranych w piłkarskich zakładach bukmacherskich w naszym kraju. Znane są jednak przykłady także innych trafionych kuponów, które również przyniosły graczom naprawdę duże pieniądze. W 2016 r. przy okazji mistrzostw Europy STS zorganizował konkurs, w ramach którego pewien mężczyzna wytypował prawidłowo wyniki 15 spotkań na kuponie akumulowanym za jedyne 10 zł – wygrał dzięki temu 370 tys. zł i Porsche Cayenne.

W firmie Betfan Zakłady Bukmacherskie gracz z Poznania postawił kupon za 500 zł składający się z dziewięciu spotkań, m.in. włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Ligi, niemieckiej Bundesligi oraz polskiej Ekstraklasy. Jego typy okazały się trafne, a mężczyzna wzbogacił się o ponad 250 tys. zł. Z kolei firma Betclic musiała wypłacić ponad 230 tys. graczowi, który za 20 zł postawił kupon składający się z ośmiu typów na Ekstraklasę o łącznym kursie 9698. Jak się okazało, wszystkie okazały się poprawne.

Jak widać, w piłkarskich zakładach bukmacherskich można wygrywać naprawdę spore pieniądze. Większość największych wygranych to wynik poprawnego obstawienia, za niewielką stawkę kuponu, składającego się z kilku – kilkunastu spotkań. Można przy tym typować także wynik ulubionego zespołu. Grunt, żeby przy tym wszystkim dobrze się bawić i zachować umiar. Warto także prześledzić obecne na rynku bukmacherskim promocje i bonusy, dzięki którym można zyskać dodatkowe środki na typowanie, nie angażując własnych pieniędzy. Może pewnego dnia nasza wiedza i intuicja pozwolą obstawić prawidłowo taki, jak jeden z wyżej opisanych kuponów…czego wszystkim życzymy.

Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają wymagane zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv