Kibolskie Turnieje

Published on 17 lipca, 2017 | by admin

Letni turniej kibiców GieKSy 15.07.2017

Relacja GieKSy: Wczoraj na obiektach „RAPID” w centrum Katowic odbył się letni turniej kibiców GieKSy. W zawodach wzięło udział 25 drużyn z dzielnic Katowic i naszych FC oraz dwie drużyny Banika Ostrava, po jednej Górnika Zabrze, JKS-u Jarosław oraz ROW-u Rybnik. W turnieju udział wzięła również drużyna Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964”. Po kilkugodzinnych zmaganiach piłkarskich najlepsza okazała się drużyna Wełnowca, która w finale pokonała FC Siemianowice. Trzecie miejsce zajęły Piotrowice, a tuż za podium uplasowało się Zawodzie. Przez turniej przewinęło się kilkaset osób, a przez cały czas trwania turnieju nad boiskiem wisiał transparent „Pozdrawiamy Nieobecnych GieKSiarzy”.

źródło: gieksainfo.pl

Tags: , , , , , ,