Aktualności

Published on 15 czerwca, 2015 | by admin

Lechia zamiast Śląska na Lotto Cup.

Lechia Gdańsk a nie Śląsk Wrocław zagra w lipcu na Arenie Lublin w ramach turnieju Lotto Lubelskie Cup. Kibice wciąż mogą kupować bilety na wydarzenie. Ceny zaczynają się od 30 zł.

Turniej odbędzie się 4 i 5 lipca. Początkowo drużyną z Ekstraklasy, która miała zagrać w Lotto Lubelskie Cup był Śląsk Wrocław, jednak ze względu na udział wrocławian w fazie eliminacyjnej Ligi Europy, w Lublinie zagra Lechia Gdańsk. Klub znad morza w zakończonych rozgrywkach Ekstraklasy zajął piąte miejsce. To właśnie gdańszczanie zmierzą się w pierwszym meczu turnieju z Szachtarem Donieck.

Drugi półfinał to pojedynek AS Monaco z Hannoverem 96. – Spotykamy się z bardzo dobrymi przeciwnikami, z którymi polskie drużyny mają do czynienie tylko w meczach na arenie międzynarodowej i to dopiero na poziomie III i IV rundy. Udział w takim turnieju to bardzo pożyteczny sprawdzian dla całej drużyny, a mecze z takimi zespołami pozwalają młodym zawodnikom zdobyć olbrzymie doświadczenie – mówi Marek Jóźwiak, Szef Scoutingu i Menedżer Kadry w Lechii Gdańsk. W dalszym ciągu można nabywać bilety na Lotto Lubelskie Cup. Najtańsze kosztują 30 zł. Kupując jeden bilet w wybranej kategorii cenowej kibice będą mogli obejrzeć dwa mecze rozgrywane w danym dniu. Ceny biletów w konkretnych kategoriach są następujące: Kategoria I (90 zł), Kategoria II (60 zł), Kategoria III (40 zł) i Kategoria IV (30 zł). Osoby niepełnosprawne za bilet zapłacą 20 zł. Wejściówki można kupić na stronie www.booklik.com

źródło: kurierlubelski.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv