Aktualności

Published on 23 marca, 2020 | by admin

Które stadiony najchętniej odwiedzają kibice?

Piłka nożna, jak każdy inny sport nie istnieje bez kibiców. To kibice żyją z drużyną na dobre i na złe, zapełniają stadiony i gorącym dopingiem zagrzewają do boju swoje drużyny – od pierwszego do ostatniego gwizdka w meczu. Bez względu na wyniki sportowe podążają za swoją drużyną po całej Polsce, a nawet jeśli trzeba to i Europie.
Z tej okazji postanowiliśmy przyglądnąć się, jak wygląda frekwencja na stadionach PKO BP Ekstraklasy. Które obiekty są najchętniej odwiedzane? Zaczynamy!

Najchętniej odwiedzane stadiony w PKO BP Ekstraklasie
Na pierwszym miejscu znalazł się obiekt Legii Warszawa. Na stadion przy Łazienkowskiej uczęszcza w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy średnio ponad 21 tysięcy widzów. Duża w tym zasługa dobrych wyników podopiecznych Vukovicia. Legia zmierza po Mistrzostwo Kraju, które chce wydrzeć z rąk Piasta Gliwice. Piast sponsorowany jest przez legalnego bukmachera Betclic, którego recenzję przedstawia strona kod promocyjny.

Drugie miejsce w rankingu najlepszej frekwencji zajmuje Wisła Kraków. Średnia liczba kibiców na stadionie przy ulicy Reymonta to 15 892. To pokłosie przede wszystkim ratowania Białej Gwiazdy przez bankrutem. Kibice w masowej ilości zakupili karnety sezonowe, a teraz wiernie dopingują swoją drużynę, która notuje coraz lepsze wyniki.
Frekwencję napędził też z całą pewnością Jakub Błaszczykowski, który jest grającą legendą Białej Gwiazdy.

Na trzecim miejscu umieszczamy stadion Lecha Poznań przy ul. Bułgarskiej. INEA Stadion w Poznaniu może pomieścić ponad 40 tysięcy widzów, a średnia frekwencja na meczach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2019/20 wynosi blisko 15 tysięcy kibiców. Na ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze kibice nie dopisali aż tak licznie. Przy Bułgarskiej zasiadło niespełna 9 tysięcy widzów. Lech Poznań walczy w tym sezonie już chyba tylko o wicemistrzostwo kraju, pod warunkiem, że rozgrywki zostaną wznowione. W tej chwili Kolejorz zajmuje 5 miejsce ze stratą punktu do wicelidera. Ta strona opisuje jak wyglądają kursy bukmachera STS na to, że Kolejorz i jego kibice będą mogli świętować wicemistrzostwo Polski.

Na czwartym miejscu uplasował się Śląsk Wrocław. Na Stadion Miejski we Wrocławiu uczęszcza średnio blisko 14,6 tysięcy widzów. Można rzec, że dobra frekwencja to w dużej mierze zasługa świetnych wyników wrocławian w obecnej kampanii PKO BP Ekstraklasy.

Zakłady bukmacherskie dozwolone są od 18. roku życia. Pamiętaj, że hazard silnie uzależnia i może być źródłem kłopotów. Jeżeli zauważyłeś u siebie problemy, skontaktuj się z odpowiednimi instytucjami oferującymi darmową pomoc.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv