Bez kategorii

Published on 27 lipca, 2020 | by admin

Kto ma najlepszą ofertę piłkarską do zakładów?

Każda dyscyplina ma swoich fanów, ale nie ma żadnych wątpliwości, że najpopularniejszym sportem na świecie jest piłka nożna. Mecze przyciągają miliony widzów przed telewizorami, tysiące na stadionach i… równie wiele na strony internetowe oraz do lokali stacjonarnych legalnych bukmacherów. Zakłady na mecze piłki nożnej dominują w ofercie każdego legalnego bukmachera – u którego z nich jest ona najlepsza dla graczy?

W przypadku zakładów na piłkę nożną można bez cienia przesady stwierdzić, że polscy legalni bukmacherzy internetowi nie odbiegają od największych potentatów np. z Wielkiej Brytanii. W ofercie STS-u czy Fortuny w sezonie rozgrywek piłkarskich pojawiają się regularnie zakłady na mniej więcej 40 lig krajowych, począwszy od znanych i cenionych Premier League, Bundesligi czy Serie A, przez polską Ekstraklasę, I, II ligę, aż po ligi uznawane za „egzotyczne” (np. liga australijska, farerska czy jordańska).

Gdzie jest najwięcej zakładów do obstawiania piłki nożnej?

Najpopularniejszym zakładem na piłkę nożną jest oczywiście zakład typu 1×2, gdzie 1 oznacza zwycięstwo gospodarzy, x – remis, a 2 – zwycięstwo gości. Tego typu zakłady znaleźć można u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, np. w LV BET, NobleBet, Fortuna czy eToto. Nie można jednak zapominać, że w przypadku piłki nożnej można obstawiać nie tylko same wyniki, ale np. sumę strzelonych goli, liczbę rzutów wolnych, minutę, w której padnie pierwsza bramka, albo rezultat do przerwy.

Piłkarski kod promocyjny

Pod względem tego typu zakładów szczegółowych wyróżnia się bogata oferta Totalbet – przy niektórych najbardziej interesujących meczach i szlagierach atrakcyjnych lig, liczba możliwych do typowania zakładów online wynosi nawet grubo ponad 200! Bukmacher ma najwyższy freebet za 50 zł. Do takiej kwoty można obstawiać za darmo zakłady piłkarskie czy esportowe, pod warunkiem że użyjesz specjalnego kodu promocyjnego do nagród i bonusów powitalnych. Kod należy podać podczas rejestracji nowe konta, jest on bezpłatny dla każdego nowego klienta i kibica piłkarskiego.

Nie wszyscy gracze chcą typować zakłady przedmeczowe, czyli takie, które obstawia się przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Dużą popularnością – m.in. ze względu na wyższe kursy, ale także wyjątkowe emocje – cieszą się zakłady typu live, a więc takie, które typuje się już w trakcie danego spotkania. Oczywiście tak jak w zakładach przedmeczowych – im ciekawsze starcie, tym więcej opcji zakładów typu live. W tej kategorii bardzo ciekawa jest oferta firmy bukmacherskiej Betclic – zdarza się, że gracze mają do dyspozycji nawet 150 zakładów live dotyczących jednego meczu!

Jeszcze innym rodzajem zakładów na piłkę nożną są zakłady długoterminowe. W tym przypadku typuje się np. zwycięzcę całych rozgrywek, mistrza świata, triumfatora Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Narodów czy zespoły, które po sezonie spadną do niższej ligi. Mają je w ofercie właściwie wszyscy legalni bukmacherzy, ale interesująco prezentuje się zwłaszcza ta od firmy Betfan, w której kursy na tego typu zdarzenia są dość wysokie i można grać też bez podatku 12%.

Najlepsze promocje i bonusy na piłkę nożną

Na koniec jeszcze jedna ważna kwestia – czyli promocje na piłkę nożną. W tym przypadku trudno wskazać, który bukmacher ma najlepsze promocje, bo dla każdego gracza atrakcyjne może okazać się co innego. W firmie Betfan Zakłady Bukmacherskie w ramach promocji „Gra bez podatku” bukmacher dokłada do wygranego kuponu 14%. STS proponuje bonus 50 zł za regularne typowanie piłki nożnej w punktach stacjonarnych. W ramach promocji Multikozak firma LV BET powiększa wygraną nawet o 25% w zależności od tego, ile zdarzeń znajduje się na kuponie. Z pewnością warto też zapamiętać kod bonusowy, który wpisany w odpowiednie pole podczas rejestracji powiększa dostępny u każdego legalnego bukmachera bonus powitalny.

Jak widać, trudno jednoznacznie stwierdzić, który bukmacher ma najlepszą ofertę na piłkę nożną. Warto śledzić serwisy internetowe wszystkich operatorów, porównywać kursy i promocje, a dzięki temu – wybierać te, które nam najbardziej odpowiadają.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu – zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv