Aktualności

Published on 25 kwietnia, 2018 | by admin

Komunikat Portowców przed obchodami 70-lecia istnienia klubu

Komunikat Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”:

Witajcie Kibice!
Przed nami najważniejszy mecz sezonu pod względem kibicowskim. Urodziny Naszego ukochanego Morskiego Klubu Sportowego. 70 lat Dumy i Tradycji – to właśnie będziemy świętować w najbliższą sobotę! Przygotowania do tego meczu grupy kibicowskie rozpoczęły już 2 miesiące temu, a ich efekty możecie zobaczyć w sobotę. Jednak żeby wszystko przebiegło tak jak sobie tego życzymy, poniżej w punktach przedstawiamy Wam informację o kluczowych kwestiach.

1. Na wejściu piłkarzy z sektorów 1-9 oraz 13 -23 poleci 10 tys serpentyn. Prosimy o uważne słuchanie spikera i stosowanie się do jego komunikatu w tej sprawie.

2. Po rozpoczęciu meczu w w/w sektorach pojawią się nasze przedstawicielki płci pięknej, które będą zbierały pieniądze na działalność kibicowską. Dziewczyny przejdą każdy rząd, każde krzesełko, więc drogi kibicu – żeby to wszystko poszło sprawnie miej w ręce przygotowane pieniądze i wrzuć do puszki. Prosimy Was o kulturalne zachowanie podczas zbiórki.

3. Kibice zasiadający w sektorach 10- 12 w tzw. Młynie słuchają tylko i wyłącznie gniazdowych. Nie zarzucają swoich pieśni, nie wychylają się z w własnymi pomysłami. Przypominamy, że Młyn to sektory w których się śpiewa. Osoby które odebrały bilety na te sektory, tylko po to żeby oglądać mecz zapraszamy do skorzystania z innych miejsc.

4. Stoiska z gadżetami Granatowo-Bordowego Stylu czynne będą od godziny 15 przed wejściem na 1 oraz 3 strefę.

5. I na koniec równie istotna rzecz. Jeżeli ktoś ma problemy po meczach, pamiętajcie żeby pisać zawsze na profil SKPS Portowcy na fb.

Wspólnie możemy stworzyć niezapomnianą na lata atmosferę tego meczu! Rozsyłajcie dalej, przekazujcie znajomym, zbierajcie siły Bracia na sobotę!

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv