Bez kategorii

Published on 3 marca, 2021 | by admin

Kiedy warto obstawiać osoby z zewnątrz

Możesz miło spędzić czas i zarobić trochę dodatkowych pieniędzy na dwa sposoby: poprzez kasyno online lub biuro bukmacherskie. W pierwszym przypadku zakłady są obstawiane na automatach i rzadko zależą od ich statystyk. Wiarygodność witryny jest tutaj ważniejsza. W tej kwestii lepiej zaufać agregatorom kasyn online. Udostępniają już zweryfikowane witryny. Mogą również zapoznać się z opiniami użytkowników na temat określonej usługi (na przykład pozostawione recenzje kasyna slottica opinie lub oceny innych witryn). W przypadku bukmacherów prawdopodobieństwo wygranej zależy bezpośrednio od grających drużyn. Ale to nie znaczy, że trzeba stawiać tylko na wyraźnych liderów. Czasami warto obstawiać osoby z zewnątrz. Jest to szczególnie prawdziwe w kilku sytuacjach.

1. Problem z personelem lidera

Skład zespołu jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Nawet najbardziej oczywisty faworyt nie będzie w stanie wygrać bez czołowych graczy. Na przykład wielu fanów zauważa, że ​​nieobecność Messiego i Coutinho w drużynie Barcelony (z powodu kontuzji, dyskwalifikacji) znacznie zmniejsza siłę ataku klubu. Ponadto brak wyraźnych liderów natychmiast zwiększa pewność siebie outsiderów, w związku z czym poprawiają jakość gry. Dlatego ważne jest, aby przed postawieniem zakładu dokładnie przestudiować aktualny skład faworytów. A jeśli jest niekompletny i brakuje mu głównych graczy, możesz postawić na outsiderów.

2. Mecze towarzyskie

W frywolnych lub towarzyskich meczach faworyci często oddają zwycięstwo obcym. Powody mogą być różne:

Faworyci oszczędzają siły przed ważniejszym turniejem;
Faworyt daje przeciwnikowi możliwość zdobycia brakujących punktów (aby ponownie go spotkać i pokonać w przyszłości);
Mecz negocjowany (co jest również powszechne we współczesnym świecie sportu).
Na poważnych spotkaniach (mistrzostwa, turnieje) kibicuj faworytom i silniejszym graczom. Na takich imprezach chęć wygrania jest znacznie większa (ze względu na status, rangę i zysk). Dlatego wszyscy gracze dają z siebie wszystko.

3. Stawki wartości

W większości przypadków fani stawiają na wyraźnych faworytów. Wynika to ze zwiększonej uwagi mediów na konkretny zespół, jego częstych zwycięstw lub po prostu osobistej opinii. Kiedy przepływy pieniężne przychodzące do biura bukmacherskiego dla faworytów są zbyt wysokie, bukmacher jest zmuszony zmienić kursy, zwiększając je do zakładów na osoby z zewnątrz. Tak powstają stopy wartości.

Valuebet – prognoza, w której wynik nie odpowiada wstępnej ocenie bukmachera dotyczącej zdarzenia.

Jednocześnie w takich meczach często wygrywają osoby z zewnątrz. Przyczyna tego nie jest znana. Ale fakt, że słabsi często wygrywają, jest faktem. Jako przykład weźmy wyniki 5 wiodących europejskich turniejów (Serie A, Pierwsza liga itp.). Spośród 25 gier w tych wydarzeniach, osoby z zewnątrz wygrały 9 razy. Nawet 10 $ zakład na każde wydarzenie na słabszych przyniesie ci około 480 $ (za wydane 250 $). A to wyliczenia ze średnim współczynnikiem (rzeczywista kwota wygranych może być jeszcze większa).

4. Rewanż

W grach powtórkowych wyraźnym zwycięzcą jest zawsze drużyna, która wygrała poprzednie spotkanie. Ale nie zawsze jest w stanie ponownie pokonać przeciwnika. Istnieje kilka powodów:

Zewnętrzne zastosowanie maksymalnego wysiłku w grze (dając im drugą szansę);
Spokojna gra faworytów (gracze już raz odnieśli zwycięstwa i są przekonani, że mogą to powtórzyć bez większego wysiłku);
Zwiększona motywacja outsiderów (zwiększenie rozmiaru bonusów lub szansa na wejście w dalsze etapy zawodów).
Szczególnie istotne są zakłady na osoby z zewnątrz podczas ponownego spotkania w przypadku, gdy różnica w sile drużyn jest niewielka. W takich sytuacjach gracze, którzy przegrali w pierwszej próbie, z pewnością zrobią wszystko, aby wygrać drugą.

5. Różnica w motywacji

Prawdopodobieństwo zwycięstwa drużyny słabszej, dla której gra jest swoistą szansą na przetrwanie, nad drużyną, która rozwiązała już problem na sezon i osiągnęła wyznaczone cele, jest znacznie większe. Motywacja może doprowadzić do zwycięstwa nawet najbardziej wygadanych outsiderów. Jest to szczególnie widoczne w tych przypadkach, gdy faworyt już zapewnił sobie miejsce w półfinale, finale, a nawet mistrzostwach.

Ciekawostka: w sezonie 2014-2015 Bayern Monachium trzykrotnie przegrał z oczywistymi outsiderami w ostatnich 4 meczach. Co więcej, przez ostatnie 30 lat drużyna miała tylko 2 porażki.

Taki wynik wydarzeń można wytłumaczyć brakiem odpowiedniej motywacji wśród ulubionych graczy. Nie muszą dawać z siebie wszystkiego i tracić energii, ponieważ cel jest osiągnięty, a premie będą gwarantowane.

Obstawianie outsiderów nie zawsze jest grą negatywną. Od czasu do czasu słabe drużyny deklarują się dość żywo, wyrywając zwycięstwo z upartych rąk słynnych klubów. Ale to prawie od nich nie zależy. Na wynik takiej gry wpływają tylko faworyci: ich nastrój, motywacja, kompozycja. Dlatego przed postawieniem zakładu konieczne jest dokładne przestudiowanie ostatnich wyników wydarzeń, w których brali udział faworyci, a także ich aktualny skład gry.

Powyższy tekst ma charakter wyłącznie informacyjny. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem, dlatego w Polsce dozwolone są wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv