Aktualności

Published on 21 sierpnia, 2015 | by admin

Kibice spotkali się z zarządem klubu.

W środę wieczorem na PGE Arenie odbyło się spotkanie władz Lechii Gdańsk z kibicami.

Spotkania fanów z zarządem i sztabem szkoleniowym odbywają się w Lechii cyklicznie, dzięki współpracy Stowarzyszenia „Lwy Północy” z klubem. W minioną środę, w sali konferencyjnej obiektu pojawiło się ok. 100 fanatyków gdańskiego klubu z żadaniem od prezesa Mandziary natychmiastowego zwolnienia rzecznika prasowego Kacpra Sucheckiego i dyrektora promocji i CSR Agnieszki Weissgerber.

Sucheckiemu, którego zabrakło na spotkaniu, zarzucono, że zanim dostał pracę w klubie, na portalach społecznościowych oczerniał kibiców, Weissgerber z kolei politykę biletową – rozdawanie zakładom pracy darmowych wejściówek na mecze Lechii, przy jednoczesnym podwyższaniu cen pozostałej części publiczności. Kibice negatywnie odnieśli się także do jej pomysłu, by zakłady pracy tworzyły… własne sektorówki.

Kibice domagali się zwolnienia Sucheckiego i Weissgerber, w innym przypadku zapowiedzieli protest podczas najbliższych meczów Lechii.

Kibice zarzucili zarządowi także brak kontaktu z miastem i prezydentem, z głównym sponsorem Grupą Lotos oraz brak wychowanków w składzie Lechii.

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv