Published on 27 grudnia, 2015 | by admin

Kibice Dzieciom 2015

Ultrasi Górnika Zabrze w ramach świątecznej akcji “Kibice Dzieciom” w tym roku obdarowali ponad 100 dzieci będących w potrzebie. Wsparciem pieniężnym były przeróżne rzeczy wystawione na aukcje internetowe m.in. koszulki meczowe byłych zawodników klubu z Zabrza czy rękawice bokserskie Artura Szpilki i Michała Materli.

Poniżej relacja UGZ:

Świąteczna akcja Kibice Dzieciom dobiegła szczęśliwego końca. W tym roku udało nam się odwiedzić cztery placówki i obdarować upominkami ponad setkę dzieci. Na organizację akcji uzbieraliśmy 2673,48 zł oraz dużą ilość słodyczy i napojów. Każdej osobie, która pomogła nam w tym roku SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Bez Was ta akcja by się nie udała.

Z uzbieranych funduszy przygotowaliśmy paczki świąteczne dla ośrodków. Znajdowały się w nich rzeczy potrzebne dla danej placówki, od produktów potrzebnych dla niemowlaków, po środki chemiczne oraz suchą żywność, której nigdy za wiele. Nie zabrakło oczywiście również wielkiej ilości słodyczy pozostawionych pod choinką, które wspólnymi siłami udało nam się uzbierać. Każdy z młodych kibiców otrzymał upominek klubowy w postaci kubka oraz smyczy. Po za tym przygotowaliśmy dla ośrodków sprzęt sportowy oraz zabawki. W tym roku odwiedziliśmy takie miejsca jak: Dom Dziecka oraz Szpital Kliniczny w Zabrzu, Dom Samotnej Matki w Rudzie Śląskiej oraz Rodzinny Dom Dziecka na Bielszowicach.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować każdej osobie, która wspomogła naszą akcję oraz Klubowi, który również nie przeszedł obok akcji obojętnie. Uśmiech na twarzy dzieci był dla nas najlepszym podziękowaniem. Mamy nadzieję, że jak najszybciej razem spotkamy się na zabrzańskim stadionie.

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv