Aktualności

Published on 15 kwietnia, 2015 | by admin

Kibice i byli piłkarze dla dobra Widzewa.

W ostatnim czasie doszło do spotkań środowisk kibicowskich z byłymi piłkarzami Widzewa. Tematem rozmów była możliwość udzielenia wsparcia klubowi. Prezentujemy ustalenia wynikające z tych spotkań.

“Wszystkich kibiców i sympatyków RTS-u oraz osoby zatroskane obecną sytuacją naszego klubu pragniemy poinformować, że po serii spotkań środowiska kibiców oraz środowiska byłych piłkarzy klubu doszło do ustalenia wspólnego stanowiska w zakresie działania dla dobra Widzewa.

Poczynione uzgodnienia są elementem procesu łączenia wszystkich widzewskich sił w celu odbudowy naszego klubu – jego marki i pozycji.

Informujemy jednocześnie, że powyższe traktujemy jako pierwszy, istotny krok na drodze do przywrócenia normalności na Widzewie. Środowisko naszych piłkarskich gwiazd nie jest jedynym, z którym chcemy współpracować i z którym rozmawiamy na ten temat. Jesteśmy przekonani, że w dalszym działaniu przyłączą się do nas wszyscy ci, którym w sposób bezinteresowny i szczery zależy na przyszłości Widzewa. W naszej ocenie, sprawie odbudowy RTS-u pomogłoby niewątpliwie sprecyzowanie faktycznych oczekiwań i potrzeb klubu. Tych jednak zapewne nie poznamy do czasu, w którym tenże, działając na warunkach partnerskich, nie zechce sam włączyć się w akcję konsolidacji widzewskiego środowiska.”

Fanatycy Widzewa
OSK “Tylko Widzew”

źródło: widzewiak.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv