Bez kategorii

Published on 19 sierpnia, 2021 | by admin

0

Gdzie i jak najlepiej obstawiać e-sporty?

Mistrzostwa i turnieje gier komputerowych sprawiły, że dyscyplina cybersportu zyskała wielomilionową armię fanów z całego świata. Współczesny bukmacher eSportowy oferuje dość lojalne warunki dla swoich graczy, oferując nie tylko wyższe kursy na popularne dyscypliny, ale także racząc ich specjalnymi bonusami i zniżkami. Dlatego ten segment zakładów z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a pod względem popularności wyprzedził już nawet tenis i hokej.

Gdzie i jak najlepiej obstawiać e-sporty?

Obstawianie doty 2 oraz jakiejkolwiek innej gry komputerowej – jest dość dojrzałym i dynamicznym procesem, który wymaga od gracza pełnej uwagi, ponieważ postawienie zakładu w odpowiednim momencie jest Twoim kluczem do sukcesu! eSport gromadzi coraz więcej fanów, dlatego też aspirujący gracze mają palące pytanie – gdzie i jak najlepiej obstawiać e-sporty? Chętnie na nie odpowiemy!

  1.  Licencjonowane platformy

Obstawienie meczy Dota 2 powinno być tylko na stronie legalnego bukmachera – jeśli oczywiście chcesz uzyskać gwarantowaną wygraną! Co więcej, licencjonowane portale oferują najlepsze warunki na rynku, ponieważ ogromna konkurencja zmusza firmy do działania w interesach konsumenta.

  • Ulubione gry

Aby z powodzeniem obstawiać zakłady i uzyskiwać z tego tytułu wysokie wygrane, powinieneś zrozumieć, że Twoje udane zakłady będą dotyczyły gry, którą znasz najlepiej. Znajomość drużyn, bohaterów, map gry oraz innych cech jest fundamentalna.

  •  Zakłady na żywo

Skuteczne obstawianie w eSporcie jest możliwe tylko w trybie Live. Dynamika gry jest tak duża, że momentami wszystko może się zmienić w ciągu kilku minut.

Na jakie eSporty powinieneś postawić?

Obstawiać zakłady bukmacherskie esport warto tylko w tych dyscyplinach, w których masz największą wiedzę. Jeśli jesteś jednak początkującym graczem i wcześniej nie miałeś doświadczenia w grach komputerowych, ale w końcu chcesz obstawiać eSporty, chętnie podpowiemy na jakie eSporty powinieneś postawić!

– Stawiaj tylko na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Konkretnie: Dota 2, CS:GO, League of Legends. Są to gry, które przyciągają największą uwagę.

– Przeanalizuj dokładnie każdą grę i wybierz swoją ulubioną. Jeśli Twoim wyborem jest na przykład Dota 2, powinieneś przyjrzeć się bliżej wiodącym drużynom, postaciom w grze i jej podstawowym zasadom.

Dota 2 i League of Legends

W przeciwieństwie do meczy CS:GO, te gry są dość podobne w swoim gatunku, ponieważ obie są kultowymi strategiami, które już zdobyły uwagę graczy z całego świata. Przed obstawianiem w tych dyscyplinach warto zapoznać się z postaciami wybranymi przez obie drużyny. Dota 2 i League of Legends mają ogromny wybór bohaterów, co szczególnie wpływa na przebieg rozgrywki. I jeśli drużyna lider wybrała najlepszych postaci – warto postawić na jej zwycięstwo!

CS:GO

Obstawianie meczy csgo – jest bardzo dynamicznym i ekscytującym procesem. Dlatego warto obstawiać tylko w trybie Live. W CS:GO ważne jest również zapoznanie się z mapą, którą wybrały drużyny!

Zalety i wady zakładów na e-sporty

Strony do obstawiania meczy CS:GO zawsze dają dobre kursy na turnieje popularnych drużyn. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie eSporty mają tylko dobre strony. Ale my stworzyliśmy krótką listę, która pokazuje zalety i wady zakładów na e-sporty!

Wady

– Wysoka dynamika gry

– Potrzeba wiedzy z każdej dyscypliny

– Nauka postaci z gry

Zalety

– Większe szanse

– Zyskowne bonusy

– Ciekawa i ekscytująca rozgrywka


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 17 =

Back to Top ↑

frivfrivfriv