Aktualności

Published on 22 sierpnia, 2013 | by admin

Bilet za krew

Można komuś pomóc, a jednocześnie za darmo wejść na mecz. Kibice Pogoni Szczecin w zamian za krew dostaną bilety na spotkania drużyny.

Reklama: Serial “Pitbull” – cały sezon…

Zasady są proste. Wystarczy w Centrum Krwiodawstwa podać hasło “Pogoń Szczecin”. Po pobraniu krwi, kibic otrzyma specjalne zaświadczenie. W kasie stadionu wymieni je na bilet na mecz. Ale to nie wszystko. Kibice, którzy oddadzą najwięcej życiodajnej substancji, zostaną nagrodzeni karnetem na cały kolejny sezon spotkań. Dostaną też nagrody-niespodzianki. Żeby nie było dyskryminacji są dwie kategorie – dla kobiet i mężczyzn.

Oddając krew trzeba pamiętać o kilku zasadach. Dzień przed oddaniem krwi wypij 2 litry płynu, wyśpij się, jeśli palisz – ogranicz, jeśli piłeś – nie przychodź – przypomina Krzysztof Ufland, rzecznik drużyny.

To drugi sezon, kiedy można wymienić krew na bilet. W rundzie wiosennej Pogoń wydała bilety 180 osobom. Kibice oddali 200 litrów krwi. Byli też tacy, którzy stację krwiodawstwa odwiedzili 5 razy. Ta edycja akcji “Granatowo-Bordowa krew” potrwa do końca roku.

źródło: rmf24.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv