Aktualności

Published on 14 września, 2017 | by admin

16-lecie działalności grupy Ultras Lech’01

Jutrzejszy mecz Lecha Poznań z Koroną Kielce ma być świętem ultrasów Kolejorza, którzy w spektakularny sposób chcą uczcić 16-lecie swojej działalności.

Pomimo promocji piątkowego meczu przez klub i samych kibiców, grupa Ultras Lech’01 wciąż zachęca poznaniaków do przyjścia na mecz i wzięcia udziału w tworzeniu wyjątkowej oprawy. Do zapełnienia “Kotła” brakuje jednak kilkuset kibiców, a tylko komplet widzów na najbardziej fanatycznym sektorze Kolejorza jest warunkiem udanej oprawy tego spotkania.

Poniżej apel grupy Ultras Lech’01:

“Drodzy Kibice,

już jutro tak długo wyczekiwany mecz! Jedenaście dni temu, gdy ogłosiliśmy, że podczas tego spotkania zostaną zaprezentowane oprawy jubileuszowe naszej grupy Ultras Lech’01, byliśmy przekonani, że będzie to kibicowskie święto nie tylko dla nas, ale dla Was wszystkich.

Niestety może dojść do sytuacji, w której nie będziemy mogli zaprezentować wszystkiego co zaplanowaliśmy i przygotowaliśmy. Problemem jest zbyt niska frekwencja w Kotle, na dzisiaj wynosząca 4100 osób.

Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, żeby odpowiednio ten mecz nagłośnić. Rozwiesiliśmy na mieście kilkaset plakatów, spotkaliśmy się z trenerem Bjelicą, który również zachęcał do kupowania biletów na to spotkanie, wstawiliśmy na forum i facebook’a kilka grafik zachęcających do odwiedzenia stadionu przy Bułgarskiej, które później ochoczo udostępnialiście na swoich profilach Sekcyjnych, Fan Clubowych, jak i prywatnych.

Niektórzy z Was tworzyli nawet własne, by nas wesprzeć, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Jednak wciąż brakuje 1800 osób, by Kocioł był tak wypełniony Kibolami, jak powinien być zawsze. Dlatego bardzo Was prosimy, niech każdy, kto bilet na jutrzejszy mecz już zakupił zapyta swoich znajomych, czy mieliby ochotę wybrać się z Wami na stadion. My ze swojej strony obiecujemy, że zapewnimy atrakcję, które zapamiętacie do końca życia!

Z kibolskim pozdrowieniem,
Ultras Lech’01″

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv